Powrót do listyOddali hołd poległym policjantom

Rocznica powstania Polskiej Policji to również czas refleksji i zadumy. W tym dniu wspominamy także policjantów, którzy odeszli na wieczną służbę zamordowani przez NKWD w obozach jenieckich.

Wyrażając hołd za największe poświęcenie 24 lipca 2021 roku delegacja tomaszowskich policjantów na czele z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł. inp. Wojciechem Tatarem przeszła w rejon  Cmentarza Wojennego gdzie złożyła wieniec i zapaliła symboliczne znicze pod obeliskiem powstałym w hołdzie funkcjonariuszom Policji Państwowej Tomaszowa Mazowieckiego oraz Sąsiednich Powiatów, Oficerom Zbrodni Katyńskiej i Represji NKWD z lat 1939 – 1941 oraz  krzyżem powstałym w Hołdzie Polskim Jeńcom Wojennym Zamordowanym przez NKWD i Zaginionym na Terenie Związku Sowieckiego w Czasie Drugiej Wojny Światowej.

Źródło: KPP Tomaszów Maz.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook