Powrót do listyOsobowości – Paulina Rek – animatorka

Na łamach naszego portalu przedstawiamy ciekawych ludzi z tomaszowskiego powiatu. Paulinę Rek poznaliśmy podczas rodzinnego festynu w Brenicy. Jest animatorką działającą od pół roku jako AnimatoRek. Mieszka w Lubochni, mówi o sobie:

Jestem certyfikowanym animatorem zabaw dla dzieci, magistrem pedagogiki wieku dziecięcego, dyplomowanym logopedą i neurologopedą. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w szkole, przedszkolu, jak i na przeróżnych animacjach.

Od zawsze wiedziałam, że chcę pracować z dzieciakami – stąd wybór mojego pierwszego kierunku studiów – pedagogika. Praktyki podczas tych 5 lat tylko upewniły mnie w wyborze zawodu. Z czasem jednak odkryłam dopiero raczkującą w Polsce dziedzinę jaką jest właśnie animacja. Od razu się w tym zakochałam. Uwielbiam wymyślać zabawy, śpiewać, rozmawiać i tworzyć z dziećmi.  Uważam, że najważniejszy w mojej pracy jest ich uśmiech, a to, że mogę się do tego przyczynić – najwspanialszą nagrodą! Dzięki prowadzeniu animacji mogę również realizować swoje pasje – taniec i malowanie, od zawsze miałam duszę artysty. Kiedyś malowałam ołówkiem portrety, a teraz tworzę bajkowe postaci na dziecięcych buźkach (wiele moich prac można zobaczyć na moim fanpage’u na Facebook’u – AnimatoRek – Paulina Rek).

Uważam, że jestem ogromną szczęściarą, że mogę robić w życiu to co naprawdę uwielbiam.

W skład oferowanych przeze mnie animacji wchodzą: profesjonalne malowanie twarzy, skręcanie baloników, puszczanie ogromnych baniek,  zamykanie w bańce, zabawy ruchowe i taneczne, zabawy z chustą animacyjną, zawody, eksperymenty, klocki bamp, rekwizyty do fotobudki.

 

 

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook