Powrót do listyOstatki 2021 w Domu Dziennego Pobytu

We wtorek 16 lutego w Domu Dziennego Pobytu znów nastąpiło większe poruszenie. Zrobiło się bardziej kolorowo, bajkowo, a więc i bardziej wesoło – energetycznie. Uczestnicy spotkania pożegnali odchodzący karnawał 2021.
W tym dniu Ostatków prawie wszyscy postanowili „zmienić na chwilę swą tożsamość” podkreślając to stosownym nakryciem głowy. Były więc królowe, księżniczki oraz czarownice i czarodziejki. Pojawiły się też skrzaty leśne oraz dżentelmeni z dzikiego zachodu i ze scen kabaretowych. Obfita czupryna (czyli peruka) z długimi czarnymi włosami jaką przywdział jeden z uczestników spotkania budziła skojarzenie z królami lub też muszkieterami francuskimi 🙂.
Oprócz tego, że było wesoło – było też smacznie, ponieważ znów słodki pączek dostał się każdemu z uczestników tej karnawałowej zabawy.
W tym dziwnym, trudnym czasie każdy pretekst jest dobry by wywołać uśmiech na twarzach seniorów.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook