Powrót do listyPiknik dla dzieci w Tomaszowie Mazowieckim

„Piknik dla dzieci” – pod taką nazwą posłanka Lewicy, Anita Sowińska zorganizowała w piątek spotkanie z najmłodszymi mieszkankami i mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego. Najważniejszymi gośćmi były dzieci, a jako cel postawiono sobie doskonałą zabawę.
 
Piękna pogoda, mnóstwo zabaw i atrakcji dla najmłodszych oraz trochę starszych spowodowały, że piknik odwiedziła spora gromada dzieci i ich rodzice. 
 
W programie znalazły się liczne konkursy dla dzieci z nagrodami, malowanie twarzy, bańki mydlane oraz orzeźwiająca lemoniada. Dla trochę starszych dzieci były zabawy takie jak rzucanie do celu, przeciąganie liny, kręgle czy też tańce.
 
Inicjatorem wydarzeń była posłanka na Sejm RP, Anita Sowińska.
„Pomysł na piknik narodził się po pandemii. Wszyscy mamy dosyć, bo tyle miesięcy byliśmy zamknięci w domach. Chcieliśmy wyjść do mieszkańców i zwyczajnie się pobawić – stąd ten pomysł. Ja bardzo lubię dzieci, lubię zabawę z dziećmi, moje dzieci są już dorosłe, ale mimo to chętnie wracam do tych zabaw. Dzisiaj jesteśmy w Tomaszowie Mazowieckim i Bełchatowie, natomiast wczoraj byliśmy w Wieluniu i Pabianicach. Chcemy miło spędzić czas i pobyć z mieszkańcami m.in. Tomaszowa Mazowieckiego i Bełchatowa, i pobyć z dziećmi, bo wakacje to jest ich czas.”
 
Całe wydarzenie komentuje
asystent społeczny posłanki,  Michał Pietrzak:
 
„Na nowo otwieramy się na świat. Dziś już nie w maseczkach, a w otwartej przestrzeni grając w gry oraz uczestnicząc zabawach zorganizowanych przez Posłankę Anitę Sowińską.
Odwiedziliśmy cztery miasta i w każdym z nich spotkaliśmy niesamowitą energię rodziców, dziadków, a przede wszystkim dzieci, bo to dla nich zorganizowaliśmy te pikniki.
Bardzo cieszę się, że przypadła mi rola prowadzącego, i mogłem wspólnie pograć w kręgle, puszczać banki oraz zarażać uśmiechem najmłodszych mieszkańców Tomaszowa i Bełchatowa.”
 
Piknik w Tomaszowie Mazowieckim wystartował o 11 na placu zabaw w Parku Bulwary i potrwał godzinę,
 
Fot.  Joanna Pietrzak
             
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook