Powrót do listyPiknik rodzinny „Postaw na rodzinę” z MOPSem

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Maz. po raz dziewiąty w ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Postaw na rodzinę” promowanej przez Krakowską Akademię Profilaktyki zorganizował piknik rodzinny, który odbył się 13 czerwca. 

Na piknik zaproszono 79 rodzin klientów MOPS w tym 164 dzieci. W maju i czerwcu odbywały się warsztaty dla rodziców, prowadzone przez psychologów zatrudnionych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Rodzice, którzy systematycznie uczestniczyli w warsztatach  otrzymali dyplomy i upominki dla dzieci.

Podczas pikniku dzieci brały udział w konkursach, malowały twarze, korzystały ze zjeżdżalni, basenu z piłeczkami,  foto budki rodzinnej, brały udział w zabawach prowadzonych przez animatora. Największym zainteresowaniem cieszyła się wata cukrowa i prażona kukurydza. Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami.

Piknik urozmaiciła wizyta Straży Pożarnej, która zapewniła ochłodę w postaci kurtyny wodnej i występ dzieci z Akademii Tańca Sportowego „ Aster”.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook