Powrót do listyPlac zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzustowie

W dniu 7 listopada 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie placu zabaw znajdującego się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzustowie, doposażonego w ramach zadania pn. „Zakup i montaż urządzeń na placu zabaw dla dzieci zlokalizowany przy Publicznej Szkole Podstawowej
w Brzustowie”
. Zakupiono i zamontowano dodatkowe urządzenia zabawowe dla dzieci tj. pomost wiszący, bujak sprężynowy „kotek” oraz tablicę informacyjną. Przedsięwzięcie miało na celu zachęcenie społeczności wiejskiej do wspólnego realizowania różnych inicjatyw społecznych oraz podniesienie poziomu atrakcyjności miejscowości Brzustów.

Inwestycja była współfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego, w ramach zadań własnych Gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych realizowanych na terenach wiejskich. Całkowity koszt zadania wyniósł 7 824,57 zł, w tym dofinansowane w kwocie 4 890,36 zł.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook