Powrót do listyPływackie sukcesy zawodników Złotej Rybki

Pływacy reprezentujący dwa tomaszowskie kluby pływackie TS PŁYWAK oraz MUKS WIKING wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Radomia. Tomaszowscy pływacy w 35 startach zdobyli 24 medali.

Impreza odbyła się 23.11.2019. W skład poszczególnych klubów wchodzą:

TS PŁYWAK – Maja Bucholz, Greta Martusciello, Amelia Kaliszewska, Wiktor Gala, Maksymilian Gąsiorowski, Oskar Kowalski

MUKS Wiking – Lena Biernacka, Łucja Mielnicka, Marika Lesiewicz, Michalina Jasińska, Marcel Wieczorek.

Najlepsza spośród całej tomaszowskiej ekipy okazała się Michalina Jasińska, która w czterech startach zdobyła cztery złota i wywalczyła tytuł „Najlepszej zawodniczki zawodów”.

Zawodnicy do końca roku startują reprezentując swoje macierzyste kluby, natomiast od nowego roku pływacy trenujący na pływalni Złota Rybka przy SP nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków reprezentować będą klub OLIMPIJCZYK, który powstał po połączeniu sekcji pływackich Pływaka i Wikinga.

Korzystając z okazji pływalnia ogłasza nabór dzieci z roczników 2011, 2012, które potrafią pływać na głębokiej wodzie i chcą rozpocząć przygodę z sportem pływackim.

Szczegóły i zapisy – Tomasz Bucholz – 606 135 860 Trenerami zawodników są Tomasz Zając i Tomasz Bucholz.

 

 

 

 

Źródło: Złota Rybka

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook