Powrót do listyPodróżował z narkotykami

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę pod zarzutem posiadania narkotyków. W samochodzie alfa romeo, którym podróżował, policjanci znaleźli marihuanę, a w jego mieszkaniu zabezpieczono kolejne narkotyki.

Monitorując środowisko przestępcze kryminalni z tomaszowskiej komendy policji uzyskali informację dotyczącą posiadania narkotyków przez 37-letniego mężczyznę. 25 października 2018 roku o godz. 13:35 w centrum miasta funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód alfa romeo, którym podróżował 37-latek. W jego samochodzie policjanci znaleźli ponad gram marihuany. Stróże prawa pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny na przeszukanie. W mieszkaniu 37-latka policjanci znaleźli kolejne 245 gramów marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook