Powrót do listyPodsumowanie Akcji Znicz na tomaszowskich drogach

Tegoroczna ,,Akcji Znicz” w okresie Wszystkich Świętych rozpoczęła się 29 października i prowadzona były przez pięć kolejnych dni do 2 listopada 2021 roku. W ciągu pięciu dni działań na terenie powiatu tomaszowskiego policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe, w których rannych zostało 9 osób. Nie odnotowano natomiast ofiar śmiertelnych. Łącznie odnotowano 28 zdarzeń drogowych.

 ,,Niechlubny rekordzista”   

W ramach prowadzonych działań w ,,akcji znicz” policjanci z tomaszowskiej drogówki kontrolowali również prędkość pojazdów poruszających się głównymi ciągami komunikacyjnymi. 7 kierowcom mundurowi zmuszeni byli zatrzymać  dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.  Niechlubny rekord przypadł 26-letniemu mieszkańcowi gminy Ujazd, który 29 października o godzinie 20 jadąc osobowym BMW  w miejscowości Buków, w miejscu z ograniczeniem prędkości do 50 km/h poruszał się z prędkością 161 km/h.

W trakcie działań policjanci sprawdzali również przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook