Powrót do listyPodwieczorek z… Katarzyną Żak

Katarzyna Żak − aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz wokalistka będzie gościem spotkania, które odbędzie się 18 listopada br. o godz. 17.30 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Rozmowę z artystką poprowadzi Leszek Bonar, redaktor telewizyjnych programów muzycznych, pomysłodawca cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”.

Katarzyna Żak popularność zyskała dzięki rolom w serialach takich jak Miodowe lata czy Całkiem nowe lata miodowe. Za rolę Solejukowej w Ranczu pokochała ją cała Polska. Z równym powodzeniem prowadzi działalność wokalną, czego potwierdzeniem są nagrane płyty, m.in. Młynarski Jazz, Bardzo przyjemnie jest żyć i Miłosna Osiecka. Wybrane piosenki z tych płyt artystka zaśpiewa w trakcie spotkania.

Więcej informacji na stronie internetowej www.mck-tm.pl lub pod numerem tel. 44 712-23-69.

Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook