Powrót do listyPolicjantem jest się przez całą dobę. Policjant po służbie zatrzymał na gorącym uczynku złodziei felg

Policjantem jest się przez całą dobę, w służbie i poza nią. Dowiódł tego funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji Łódź -Wschód. W czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy kradli felgi samochodowe z terenu zakładu wulkanizacyjnego w Rokicinach Kolonii.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia 2021 roku o godzinie 21:20. Młodszy aspirant Michał Piekarski, policjant na co dzień pełniący obowiązki kierownika ogniwa patrolowo interwencyjnego w KPP Łódź Wchód, wspólnie ze znajomym zauważyli jak dwaj mężczyźni na terenie wulkanizacji ładują do volkswagena transportera felgi aluminiowe. Policjant bez chwili wahania ujął sprawców kradzieży i uniemożliwił im ucieczkę. Jak ustalono zatrzymani to dwaj mieszkańcy Zgierza w wieku 36 i 17 lat. Mężczyźni usiłowali dokonać kradzieży 27 felg o wartości 900 zł. Dzięki błyskawicznej, zdecydowanej reakcji funkcjonariusza będącego po służbie, mienie zostało odzyskane i powróciło do właściciela. Sprawcy usłyszeli zarzuty i przyznali się do zarzucanych im czynów. Za usiłowanie kradzieży grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook