Powrót do listyPomoc dla Mai z Regien

Od ponad miesiąca centrum gminnej miejscowości stroi „zielone serduszko”. W szybkim tempie zostało zapełnione nakrętkami, które świetnie nadają się do recyklingu, a poza tym ich selektywna zbiórka stanowi wsparcie licznych kampanii charytatywnych. W tym przypadku Szkoła Podstawowa w Żelechlinku, która jest społecznym opiekunem serduszka, nawiązała kontakt z grupą licytacyjną wspierającą leczenie 4-letniej Mai Kukulskiej mieszkającej w Regnach gmina Koluszki. Mocno wierzymy w sens takich działań! Wspierając walkę o życie, robimy coś naprawdę ważnego.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy prowadząc świadomą gospodarkę odpadami, przyczyniają się do wsparcia szczytnych kampanii. Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy właścicielom firmy Agroband z Wolicy za ufundowanie serduszka.

Zachęcamy do dalszej segregacji nakrętek i wspieranie chorych, zwłaszcza dzieci w ich walce o zdrowie.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook