Powrót do listyPomóżmy uczennicom z Inowłodza. Zuzia i Natalka marzą o udziale w Sejmie Dzieci i Młodzieży

1 czerwca 2019 roku w Warszawie odbędzie się XXV sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży. Zuzanna Szymańska – mieszkanka Królowej Woli wraz z koleżanką Natalią Skiepko zainteresowały się tym projektem i zgłosiły swój udział. 

Uczestnicy wyłaniani są w drodze konkursu na podstawie realizowanego zdania rekrutacyjnego. Zadaniem dziewczyn jest zrealizowanie projektu, w którym upamiętniają losy wybitnego Polaka, który co najmniej raz sprawował mandat polski w latach 1918-1939, i który w czasie II wojny światowej działał dla dobra Ojczyzny. Uczennice wybrały Kazimierza Pużaka i postanowiły wykonać stronę internetową poświęconą właśnie tej osobie. 

Zuzia i Natalka gorąco proszą o odwiedzenie strony: www.kazimierzpuzak.cba.pl oraz polubienie na facebooku informacji o projekcie. Im więcej osób zainteresuje się ich działaniami, tym większą szansę mają na sukces. Jeśli im się to uda, to jako jedne z czterystu sześćdziesięciu laureatów wezmą udział w Sejmie Dzieci i Młodzieży.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook