Powrót do listyPosprzątajmy plażę w Karolinowie czyli Trash challenge – podejmij wyzwanie

Trash challenge podbija świat! Galeria Tomaszów dołącza się do akcji i w sobotę 25 maja organizuje sprzątanie Plaży Karolinów nad Zalewem Sulejowskim. W wydarzeniu udział może wziąć każdy a centrum handlowe zapewnia niezbędne worki i rękawiczki.

Trash challenge to jedno z wielu popularnych ostatnio wyzwań internetowych. Tym razem za akcją stoi bardzo słuszny cel jakim jest propagowanie sprzątanie terenów zielonych. Założenie jest proste: odejdź od komputera, wyjdź na zewnątrz, namierz miejsce, które jest wyjątkowo zaśmiecone (plaża, park, skwer, rów pełen śmieci, las) i zrób zdjęcie temu smutnemu widokowi. Potem zawiń rękawy, weź się do pracy i wysprzątaj bałagan, ponownie pstryknij fotkę i pochwal się owocem swojego wysiłku
w internecie. Nie zapomnij o oznaczeniu go hashtagiem #trashchallenge.

Galeria Tomaszów podejmuje wyzwanie, do którego może przyłączyć się każdy mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego i wszystkich okolicznych miejscowości. W ramach akcji zostanie posprzątany odcinek plaży w Karolinowie. Zbiórka wolontariuszy w sobotę 25 maja o godz. 11:00 na Plaży Karolinów przy szkole windsurfingu. Galeria Tomaszów oraz spółka Eneris zapewniają niezbędne rzeczy potrzebne do sprzątania – rękawiczki oraz worki na odpady segregowane i mieszane a także odbiór zebranych odpadów.

Akcja to świetna okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym. Wspólnie sprzątanie to także doskonała lekcja ekologii – lekcja dzięki której można w przyjazny sposób pokazać np. dzieciom jak ważne są odpowiedzialne zachowania i nawyki dotyczące gospodarki odpadami, których produkujemy coraz więcej.

Posprzątajmy. Razem.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook