Powrót do listyPoszukiwany świadek zdarzenia z Bursztynowej w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszowscy policjanci proszą o pilny kontakt świadka zdarzenia z parkingu samochodowego przy ulicy Bursztynowej w Tomaszowie Mazowieckim. (świadek widoczny na załączonym nagraniu wideo – osoba z psem)

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-śledczego tomaszowskiej komendy, poszukują świadka zdarzenia do jakiego doszło na terenie parkingu samochodowego przy ulicy Bursztynowej w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 8 kwietnia 2020 roku w czasie 12:40-12:45. Osoba, którą policja prosi o pilny kontakt, to widoczny na załączonym nagraniu wideo mężczyzna będący na spacerze z psem o białym umaszczeniu.

Osoba widoczna na załączonym nagraniu, proszona jest o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerami tel. (44) 726 10 35 (7:30- 15:30), (44) 726 10 00, lub najbliższą jednostką Policji 997, numer alarmowy 112.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook