Powrót do listyPotrącił pieszego na pasach

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych na ul. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Mazowieckim.

24 października 2018 roku około godz. 21:50 na ul. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Mazowieckim  doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i pieszego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 23-letni mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego kierujący samochodem osobowym marki Audi A6, jadąc prawym pasem ruchu ulicy Bartosza Głowackiego w kierunku ul. św. Antoniego nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo przechodzącemu po oznakowanym przejściu dla pieszych 29-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego i potrącił go. Kierowca Audi był trzeźwy. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook