Powrót do listyPowiat nagrodził krwiodawców szkół ponadgimnazjalnych

Przypadający w tym roku jubileusz 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża jest wspaniałą okazją do refleksji na temat wartości ludzkiej solidarności, empatii i chęci pomocy. Władze Powiatu postanowiły szczególnie docenić propagowanie idei honorowego krwiodawstwa pośród społeczności uczniowskiej.

Na sesji Rady Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim w dniu 28 listopada br. władze powiatu tomaszowskiego uhonorowały uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy oddali najwięcej krwi podczas akcji organizowanych przez Kluby Honorowych Dawców Krwi działające przy I Liceum Ogólnokształcącym, II Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

Złożonym wyrazom uznania przyświecała myśl Ks. Mieczysława Malińskiego: „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”. Przedstawiciele młodego pokolenia usłyszeli podziękowania za tak pięknie realizowaną ideę krwiodawstwa i wykazywanie się ofiarnością, które mogą stanowić dla rówieśników przykład do naśladowania.

Uczniowie wraz z opiekunami otrzymali gratulacje od Prezydium Rady Powiatu i Zarządu Powiatu. Wszyscy otrzymali listy gratulacyjne podpisane przez Przewodniczącą Rady Powiatu Wacławę Bąk i Starostę Tomaszowskiego Mariusza Węgrzynowskiego oraz upominki promocyjne powiatu.

Lista wyróżnionych uczniów:

I Liceum Ogólnokształcące – opiekun Dorota Chruścielewska-Chojnacka
1. Klaudia Wojciechowska
2. Anna Mazur
3. Katarzyna Szkuta
4. Adrianna Szewczyk
5. Jan Porczyk
6. Dawid Proc
7. Mateusz Putek
8. Konrad Szymański
9. Maciej Dworak
10. Filip Miko

II Liceum Ogólnokształcące – opiekun Krzysztof Ćwiek
1. Robert Krakowiak
2. Karolina Bucholz
3. Paweł Śmigiel

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 – opiekun Beata Burzyńska
1. Piotr Badowski
2. Sebastian Golewski
3. Amadeusz Koch
4. Kacper Kuląg
5. Jakub Matysiak
6. Bartłomiej Piasecki
7. Kami Pisarski

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook