Powrót do listyPowiatowe obchody 103.Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Zaproszenie na powiatowe obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
 
Organizatorzy – Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego i płk dr inż. Mariusz Pawluk – dowódca 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim, zapraszają na powiatowe obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, które odbędą się w czwartek, 11 listopada 2021 roku, w Tomaszowie Mazowieckim.
 
9.30 – uroczysta Msza Święta w Kościele Najświętszej Marii Panny Królowej Polski, ul. Słowackiego 13/19.
11.00 – uroczystości na Placu Kościuszki
12.15 – uroczystości przy Pomniku Legionistów Piłsudskiego.
 
Uczestników uroczystości prosimy o przestrzeganie obowiązujących obostrzeń w związku z epidemią COVID-19.
W związku z organizacją uroczystości patriotyczno–religijnej z okazji 103. rocznicy Odzyskania Niepodległości w dniu 11 listopada 2021 r. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Maz. informuje o możliwości wystąpienia utrudnień w ruchu. Czasowo w godzinach 12.15 –12:50 zamknięte zostanie Rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego i Legionistów – Pomnik Poległym Legionistom Piłsudskiego w Tomaszowie Maz.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook