Powrót do listyPrzebudowa mostu Będków Kolonia jeszcze w tym roku

Ministerstwo Infrastruktury przyznało dla powiatu tomaszowskiego dotację w kwocie 333000 zł na rozbiórkę i budowę mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1506 E Będków Kolonia. Rozpoczęcie budowy planowane jest jeszcze w tym roku.
31 maja w budynku starostwa powiatowego odbyła się konferencja podczas której  dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Beata Zysiak omówiła szczegóły dotyczące zadania związanego z rozbiórką i budową mostu.
Koszt inwestycji został oszacowany na 700 tys. zł, z czego dofinansowanie z ministerstwa wynosi 330 tys. zł,  budżet powiatu przeznaczona na inwestycję 200 tys. zł, pozostałą kwotę zabezpiecza gmina Będków.
Budowa nowego mostu poprawi przede wszystkim parametry obiektu – nośność do klasy „A” tj. 50 t. w tej chwili most ma ograniczenie do 2ton.


zdjęcia; Powiat Tomaszowski

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook