Powrót do listyPrzebudowa ul. Ks. Skorupki, nowe oświetlenie ścieżki rowerowej i budowa parkingów

W połowie października rozpocznie się przebudowa ul. ks. Ignacego Jana Skorupki. W ramach tej inwestycji za blisko milion złotych zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki, kanalizacja deszczowa, zatoki parkingowe. Prace potrwają do końca 2018 roku.  W drugim etapie rozpocznie się przebudowa ul. Kombatantów. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Na wniosek mieszkańców jeszcze w tym roku powstanie nowe oświetlenie ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim. Wartość inwestycji to 356 tys. zł. W przyszłym roku, w drugim etapie zaplanowano modernizację nawierzchni ścieżki.

Tomaszowianie wnioskowali też o utwardzenie terenu przy Polnej 27a i 29. W tym roku uda się doprowadzić do ich realizacji. Do końca listopada powstaną tam nowe miejsca parkingowe, a także wymieniona zostanie zniszczona nawierzchnia chodników. Koszt prac to blisko 300 tys. zł.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook