Powrót do listyPrzebudowa ulicy Technicznej na finiszu

Nowa nawierzchnia jezdni z kostki brukowej, zatoki parkingowe i chodniki – tak zmieniła się ulica Techniczna w Tomaszowie Mazowieckim. Najkorzystniejszą ofertę na realizację tego zadania złożyła firma BINSTAL z Tomaszowa Mazowieckiego. Umowa z wykonawcą opiewa na 574 tys. zł. Prace zakończą się w kwietniu br.

Trwa modernizacja ul. ks. Ignacego Jana Skorupki. Za blisko milion złotych zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki, kanalizacja deszczowa, zatoki parkingowe. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. W drugim etapie tego zadania rozpocznie się przebudowa ul. Kombatantów, która ma się zakończyć jeszcze w 2019 roku.

Jeszcze w drugim kwartale 2019 roku rozpocznie się przebudowa ulic na osiedlu Ludwików. Nową nawierzchnię i chodniki zyskają ulice Edwarda, Grażyny i Jana. W ramach prac wykonana zostanie również kanalizacja deszczowa i odwodnienie.

W 2019 roku zaplanowano jeszcze modernizację ulicy Jagiellońskiej, Koszykowej oraz ulic w osiedlu „Wierzbowa”. Trwają prace projektowe dotyczące utwardzenia ulic: Borek, Mickiewicza, Piastowskiej i Wspólnej. Dodatkowo w tym roku na utwardzenie dróg płytami JOMB miasto przeznaczy 1 mln zł.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook