Powrót do listy„Przerwa na czytanie” w Dwunastce

W czwartek 8 października Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim włączyła się do udziału w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

Akcja realizowana była w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Tego dnia uczniowie, zarówno starsi jak i młodsi pod opieką wychowawców, spędzili przerwy międzylekcyjne ze swoją ulubioną książką. Natomiast pierwszakom czytały uczennice z koła bibliotecznego.

Celem akcji, oprócz promocji czytelnictwa, było również zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

W przedsięwzięciu wzięło udział około 340 uczniów wraz z nauczycielami.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook