Powrót do listyPrzestępczy duet odpowie za usiłowanie włamania

Policjanci zatrzymali dwóch tomaszowian w wieku 36 i 38 lat, którzy usiłowali włamać się do magazynu jednego ze sklepów przy Nowym Porcie w Tomaszowie Mazowieckim. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia. Starszy z nich był poszukiwany do odbycia kary.

W niedzielne popołudnie 16 stycznia 2022 roku dyżurny tomaszowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od naocznego świadka, iż do magazynu na tyłach sklepu przy ulicy Nowy Port w Tomaszowie Mazowieckim usiłuje dostać się jakiś mężczyzna. We wskazane miejsce skierowano policjantów. Jeden z funkcjonariuszy zaszedł mężczyznę przy drzwiach do magazynu w chwili, gdy ten próbował rozbić kłódki siekierą. Przyłapany na gorącym uczynku sprawca to 36-letni tomaszowianin. W tym samym czasie inny patrol jadący na miejsce interwencji zauważył idącego ulicą drugiego mężczyznę, który na widok radiowozu rzucił się do ucieczki w kierunku ulicy Ustronie. Mężczyznę po krótkim pościgu policjanci również zatrzymali. Był to 38-letni tomaszowianin nie posiadający stałego miejsca zamieszkania.

Był poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Obaj zatrzymani byli nietrzeźwi. Badania wykazały że mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędzili w policyjnym areszcie. 17 stycznia 2022 roku przestępczy duet usłyszał zarzut usiłowania wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem do magazynu z artykułami spożywczymi. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Starszy z nich już trafił do zakładu karnego, aby odbyć zaległą karę pozbawienia wolności.       

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook