Powrót do listyPrzyjemnie, pożytecznie, świątecznie

Przystrajanie choinki to tradycja znana nam od stuleci. Samo drzewko jest symbolem odradzania się i płodności, a kuliste bombki nawiązują do jabłek, które Adam i Ewa zerwali z biblijnego drzewa życia. Obecnie jednak nasze choinki przystrajamy w ozdoby o najróżniejszych kształtach i kolorach.

Powiatowe Centrum Animacji Społecznej mające siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Mościckiego wspólnie z Fundacją Poranek przygotowało warsztaty w ramach projektu „Przyjemne z pożytecznym”, pod kierunkiem animatorów placówki, uczestnicy przygotowywali wspólnie ozdoby świąteczne, które przystroiły świąteczne drzewko.

Głównym celem spotkań jest rozwijanie umiejętności, wymiany doświadczeń i korzystania z doświadczeń innych osób oraz wzajemnego udzielania sobie wsparcia.

Fot. PCAS

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook