Powrót do listyPSP. Zmiany w przyjmowaniu interesantów od 24.01.2022

ORGANIZACJA ZASAD I OKREŚLENIA SPOSOBÓW KONTAKTU Z OSOBAMI W OKRESIE PANDEMII KORONAWIRUSA

 

  1. Od dnia 24 stycznia 2022r. do odwołania zostaje zamknięta bezpośrednia obsługa interesantów w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim z wyjątkiem sytuacji nadzwyczajnych umówionych wcześniej telefonicznie lub mailowo.
  2. Strażacy i pracownicy nie przerywają pracy/służby, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.
  3. Korespondencja przyjmowana jest jedynie drogą pocztową i mailowo.
  4. W sytuacji nadzwyczajnej, w przypadku wejścia na teren komendy interesanta, pracownik merytoryczny, do którego stawił się interesant zobowiązany jest zejść, jeśli to możliwe załatwić sprawę przy wejściu głównym od strony ul. Warszawskiej z zachowaniem reżimu sanitarnego i  obowiązujących zasad postępowania.
  5. Telefony oraz adresy mailowe do sekretariatu oraz poszczególnych komórek organizacyjnych umieszczone zostały na stronie internetowej KP PSP oraz przy wejściu głównym.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook