Powrót do listyRocznica Agresji ZSRR na Polskę oraz Światowy Dzień Sybiraka


W związku z 80. Rocznicą Agresji ZSRR na Polskę oraz Światowym Dniem Sybiraka, które przypadają 17 września,  zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach patriotycznych. Pierwsza część rozpocznie się o godzinie 12.00 uroczysta mszą świętą w Kościele NMP Królowej Polski ul. Słowackiego. 

Program:

12.00 – uroczysta Msza Święta w kościele pw. NMP Królowej Polski przy ul. Słowackiego 13/19;

12.45 – składanie kwiatów pod Obeliskiem „Rodakom Zamordowanym, Zmarłym i Zaginionym w Rosji Carskiej i Sowieckiej w latach 1768-1958”;

13.00 – Pomnik „W Hołdzie Zesłańcom Sybiru” przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Wandy Panfil;

  • Hymn Sybiraków,
  • pieśni patriotyczne w wykonaniu wokalistów z zespołu El Fuego z Klubu 25. BKP oraz Eligiusza Lasoty w duecie z Sandrą Jakóbik z ZSP nr 3,

złożenie kwiatów i zapalenie światełka pamięci

Na uroczystość zapraszamy w imieniu prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, przewodniczącego Rady Miejskiej, dowódcy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej oraz prezesa Związku Sybiraków Oddział Tomaszów Mazowiecki.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook