Powrót do listyRozbój w Parku Solidarności

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch podejrzanych o rozbój. Oboje są znajomi pokrzywdzonego. Chwilę przed zdarzeniem, w towarzystwie jeszcze dwóch innych osób uczestniczyli we wspólnym spotkaniu przy sklepie. W pewnym momencie pokrzywdzony wraz ze znajomą poszli do parku, w którym mężczyzna został zaatakowany przez dwóch swoich kompanów. Napastnicy zabrali mu pieniądze.

Do zdarzenia doszło  30 września w godzinach dopołudniowych w Parku „Solidarności”. 62 –latek wszedł na teren parku wraz z 36-letną kobietą. W tym czasie jego dwaj znajomi pobiegli za nim i zaatakowani go. Pokrzywdzony upadł na ziemię a sprawcy w tym czasie zabrali z jego portfela pieniądze. Napastnicy uciekli z miejsca zdarzenia. Za nimi oddaliła się także kobieta. Tomaszowscy funkcjonariusze natychmiast  rozpoczęli poszukiwania za napastnikami.  Sprawne działania kryminalnych doprowadziły do ich ujęcia.  Dwaj zatrzymani mężczyźni, w wieku 41 i 40 lat usłyszeli zarzut  rozboju. jest to przestępstwo zagrożone karą do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni nie przyznali się do zarzucanych im czynów. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanych policyjne dozory.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook