Powrót do listyRozgrywki Drużynowej Ligi Tenisa Stołowego zakończone

7 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury filii DOK odbyło się uroczyste zakończenie Drużynowej Ligi Tenisa Stołowego o Puchar Firmy Cateringowo–Usługowej „SIUDAK”. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Spotkania były bardzo emocjonujące. Zawodnicy dawali z siebie maksimum możliwości i walczyli o każdą piłkę.

Dwumiesięczne zmagania wygrała ekipa „Weteranów” w składzie Bogdan Frankiewicz, Tomasz Błoński i Zdzisław Borowski. Drugie miejsce przypadło drużynie „MON Team”. Reprezentowali ją Maciej Centka i Konrad Kubacki. Na najniższym stopniu podium uplasowała się ekipa „Skrzydeł”. Grali w niej Marcin Jeżak, Bartłomiej Choduń i Konrad Jagiełło.

 

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook