Powrót do listyRozlicz swój PIT w Galerii Tomaszów

W sobotę 16 marca 2019 roku zapraszamy do Galerii Tomaszów i skorzystania z bezpłatnych porad pracowników Urzędu Skarbowego w Tomaszowie Mazowieckim by wspólnie z nimi rozliczyć PIT za 2018 rok. Konsultacje będą udzielane w godzinach od 12:00 do 20:00.

Jak co roku, do końca kwietnia należy złożyć do Urzędu Skarbowego roczne rozliczenie podatku dochodowego. Coraz więcej osób korzysta z możliwości złożenia zeznania przez Internet. Podczas akcji „Twój e-PIT”, eksperci będą udzielać profesjonalnych porad,wyjaśnią wątpliwości związane
z wypełnieniem zeznania podatkowego, czy skorzystania z odliczeń i ulg podatkowych oraz pomogą rozliczyć PIT za 2018 rok i wysłać go drogą elektroniczną.

Każdy, kto zdecyduje się rozliczyć zeznania podatkowe w ramach akcji „Twój e-PIT” powinien mieć przy sobie: komplet informacji potwierdzających uzyskane dochody w 2018 roku
(np. PIT-11, PIT-40, PIT-8C), dowód osobisty lub paszport, nr PESEL dzieci (w przypadku korzystania
z ulgi prorodzinnej), dokumenty potwierdzające odliczenia oraz KRS Organizacji Pożytku Publicznego, jeśli chce się wesprzeć tego typu instytucję, przekazując jej 1% należnego podatku.Do autoryzacji podatnika wysyłającego zeznanie przez Internet, potrzebne jest także zeznanie za rok 2017 lub kwota przychodu wykazana w zeznaniu podatkowym za rok 2017.

Galeria Tomaszów i Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim zachęcają do skorzystania
z bezpłatnej możliwości rozliczenia PIT-u, w sobotę 16 marca 2019 roku, w godz. 12:00 – 20:00.Stoisko „Twój e-PIT” będzie zlokalizowanebędzie przy wejściu od strony ul. Warszawskiej.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook