Powrót do listySamorząd przyjazny rodzinie

Miasto Tomaszów Mazowiecki zajęło II miejsce w kategorii „Samorząd przyjazny rodzinie” w konkursie marszałka województwa łódzkiego. Okolicznościową statuetkę odebrała wiceprezydent Izabela Śliwińska podczas 11. Wojewódzkich Obchodów Dnia Rodziny, które odbyły się 10 maja w Łódzkim Domu Kultury. 

Tomaszowski samorząd został szczególnie doceniony za działania na rzecz seniorów. – Poszanowanie i ochrona godności osób starszych stanowi najwyższe ideały, które stoją u podstaw realizowanych przez nasz samorząd projektów senioralnych – podkreśla wiceprezydent Izabela Śliwińska.

Miasto, przy współpracy z jednostkami organizacyjnymi, realizuje Program Działań na Rzecz Seniorów na lata 2018-2020. W ramach tego przedsięwzięcia w 2018 roku został wyremontowany i wyposażony Dom Dziennego Pobytu. Seniorzy mają w nim zagwarantowaną opiekę terapeutyczną i medyczną, wyżywienie, a także zajęcia rehabilitacyjne, plastyczne, muzyczne oraz ruchowe. Miasto realizuje też projekty takie jak „Kawka za złotówkę” i „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook