Powrót do listySanktuarium św. Anny z dofinansowaniem

Sanktuarium i parafia pw. św. Anny w Smardzewicach to kolejne miejsce, które otrzymało wsparcie na remonty i renowacje zabytków z budżetu województwa łódzkiego. 18 lipca 2019 r. parafię odwiedził Grzegorz Wojciechowski, wicemarszałek województwa łódzkiego.

O renowacji zabytkowego ołtarza w smardzewickim sanktuarium opowiadał na miejscu proboszcz i gwardian o. Marek Zienkiewicz. Parafia otrzymała na to zadanie dofinansowanie w kwocie 75 tys. zł. W spotkaniu uczestniczył wójt gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszek Szmigiel.
W sumie na zabytki z terenu łódzkiego samorząd województwa przeznaczył w tym roku 5 mln zł. Dofinansowanie otrzymało 80 obiektów w całym regionie.

Lista wszystkich dofinansowanych zabytków znajduje się pod linkiem: https://www.lodzkie.pl/files/141/zal_1_uchwaa_SWL_2019.pdf

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook