Powrót do listySkansen Rzeki Pilicy wznawia ruch turystyczny

W związku z tym, że znaczna część eksponatów znajduje się poza pomieszczeniami zamkniętymi − od środy, 4 listopada 2020 roku wznawia się w Skansenie Rzeki Pilicy ruch turystyczny. Będzie się on jednak odbywał na zmienionych zasadach wynikających z obecnej sytuacji epidemicznej, wprowadzonych obostrzeń i zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami i wytycznymi, w tym Głównego Inspektora Sanitarnego.

Skansen będzie czynny dla zwiedzających od wtorku do niedzieli w godz. 10-16. Przed wejściem na teren obiektu należy zdezynfekować dłonie (pojemnik z płynem dezynfekującym znajduje się przy bramie głównej). Przez cały pobyt w skansenie obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wskazane jest również zachowanie bezpiecznej odległości (minimum 1,5 m) od innych zwiedzających (nie dotyczy osób razem mieszkających lub gospodarujących, a także opiekunów osób z niepełnosprawnością, niemogących poruszać się samodzielnie oraz opiekunów dzieci poniżej 13. roku życia). Zwiedzanie może odbywać się indywidualnie lub maksymalnie w kilkuosobowych grupach. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy o powstrzymanie się od dotykania eksponatów.
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook