Powrót do listyŚmiertelny wypadek drogowy w Zalesiu

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Zalesie na drodze powiatowej Jeżów – Budziszewice. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 69-letni pieszy. Policjanci apelują do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drodze oraz wyposażenie w elementy odblaskowe, które mogą uratować życie.

27 listopada  2020 roku tuż przed godziną 6:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej Jezów-Budziszewice. Z dotychczasowych ustaleń policjantów i pracującego na miejscu prokuratora rejonowego wynika, że 25-letni kierujący dostawczym fiatem jadąc w kierunku Budziszewic w rejonie skrzyżowania w miejscowości Zalesie potrącił poruszającego się tą drogą pieszego. 69-letni mieszkaniec tej miejscowości poniósł śmierć na miejscu. Ustalono, iż w momencie zdarzenia było ciemno i panowało silne zamglenie, a pieszy nie był wyposażony w elementy odblaskowe. Kierujący fiatem był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają policjanci.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego by zachowali ostrożność na drodze oraz stosowali zasadę ograniczonego zaufania !

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook