Powrót do listySportowa rywalizacja zainaugurowana

Powiat Bełchatowski był po raz pierwszy gospodarzem oficjalnej Inauguracji Roku Sportowego Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego na rok szkolny 2020/2021. Na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie formalnie rozpoczęto rywalizację sportową szkół z poszczególnych powiatów, która toczyć się będzie w całym roku szkolnym. Reprezentanci poszczególnych szkół będą w różnych dyscyplinach sportowych zdobywać punkty dla swoich powiatów.

Wtorkowa uroczystość w PCS była także okazją do podsumowania współzawodnictwa sportowego w poprzednim roku szkolnym, która została przerwana przez pandemię koronawirusa. Mimo to udało się wyłonić laureatów. Najbardziej usportowioną młodzież ma powiat zgierski. Wśród 6 najlepszych powiatów znalazł się także powiat tomaszowski. Na inauguracji obecny był Starosta Tomaszowski – Mariusz Węgrzynowski oraz członek Zarządu Powiatu – Elżbieta Łojszczyk.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook