Powrót do listySpotkanie się w sprawie działań kulturalnych

„Wspieranie działań kulturalnych w województwie łódzkim 2019” – pod takim hasłem Łódzki Dom Kultury we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zorganizował spotkanie dotyczące rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji kultury, organizacji seniorskich oraz organizacji pozarządowych. Zaprezentowana przez ŁDK oferta obejmuje m.in. projekty, konkursy, festiwale oraz przeglądy kierowane do wszystkich grup wiekowych. Celem spotkania było zachęcenie instytucji z naszego powiatu do włączenia się we wspólną realizację projektów oraz zaangażowania do uczynnego udział w wydarzeniach o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, planowanych na rok 2019.

Szerzej o projektach Łódzkiego Domu Kultury na https://www.ldk.lodz.pl/projekty-t4
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook