Powrót do listySpotkanie z dziećmi z przedszkola nr 3

1 października sierż. szt. Patryk Ceglarek i mł.asp. Grzegorz Kołodziejski z tomaszowskiej komendy odwiedzili dzieci z przedszkola nr 3 w Tomaszowie Maz. Na spotkaniu przedszkolaki poznawały zasady bezpieczeństwa na drodze, uczyły się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, poznały zasady jakie obowiązują pieszych spacerujących po zmroku oraz dowiedziały się jak ważne są elementy odblaskowe. Uświadamianie najmłodszych pociech o zagrożeniach jakie mogą je spotkać i jak się przed nimi uchronić wpływa na ich bezpieczeństwo.

Policjanci systematycznie spotykają się z dziećmi aby przekazywać im wiedzę i utrwalać zasady bezpieczeństwa w szkole, przedszkolu na drodze oraz na podwórku. Przedszkolaki chętnie i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.  Z zainteresowaniem słuchały jak zachowywać się w drodze do przedszkola  i w czasie powrotu do domu oraz co mają zrobić kiedy obca osoba będzie je  zaczepiać. Podczas spotkania z mundurowymi dzieci dowiedziały się jak ważne jest używanie elementów odblaskowych, jakie numery alarmowych należy zapamiętać i przećwiczyły właściwe przechodzenie przez jezdnię. Było dużo radości a za razem nowej wiedzy jaką chłonęły przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem. Najwięcej emocji wśród dzieci wzbudziła możliwość przyjrzenia się z bliska elementom wyposażenia funkcjonariuszy oraz policyjnemu radiowozowi.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook