Powrót do listySpotkanie z położną, doradcą laktacyjnym mgr Dorotą Michalak

W związku z nadchodzącym Tygodniem Promocji Karmienia Piersią, który będzie trwać od 26.05-01.06.2019 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza kobiety w ciąży na bezpłatne spotkanie z położną, doradcą laktacyjnym mgr Dorotą Michalak. Spotkanie odbędzie się w 31.05.2019 r., w godzinach 15.00-16.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego ul. św. Antoniego 41. 
Pamiętajmy, że karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia, ponieważ mleko matki zapewnia mu idealnie zbilansowaną dietę oraz chroni je przed chorobami. Celem, do którego powinna dążyć mama w żywieniu swojego malucha jest wyłącznie karmienie piersią przez co najmniej pierwszych 6 miesięcy jego życia – jest to czynnik zdrowego startu w przyszłość. 
Serdecznie zapraszamy. Oprócz zdobytej bezcennej wiedzy na naszym spotkaniu dla każdej pani przewidziany jest upominek.
Zapisy na spotkanie odbywają się u pracownika Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia do 30 maja 2019 r. pod numerem tel. (44) 724 45-84 wew. 111

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook