Powrót do listySprawca dewastacji, nie uniknie kary

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali sprawcę dewastacji lokalu gastronomicznego w centrum Tomaszowa Maz. 27-letni tomaszowianin usłyszał już zarzut. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O losie wandala zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, ostatniego dnia kwietnia bieżącego roku, kiedy to do lokalu gastronomicznego w centrum Tomaszowa Mazowieckiego weszło dwóch klientów. Zamówili jedzenie i opuścili lokal, by powrócić do niego po około 20 minutach. Gdy pracownik obsługi lokalu wydał mężczyznom zamówiony posiłek, jeden z nich rzucił w kierunku ekspedientki otrzymanym zamówieniem. Jego zawartość pokryła powierzchnię ścian i sufitu pomieszczenia. Klient wskazał  iż jedzenie jest za zimne. Mężczyźni opuścili lokal gdy kobieta poinformowała, że o zajściu zawiadomi policję. Rozpoznanie mężczyzn utrudniały maseczki ochronne, które mieli na twarzy.  Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady i przeprowadzili niezbędne ustalenia. Ustalili, iż właściciel lokalu poniósł straty w wysokości 1300 zł. Dalsza  praca nad zgromadzonymi dowodami wskazała, iż sprawcą aktu wandalizmu był 27-letni tomaszowianin. W godzinach porannych 19 maja 2020 roku zapukali do drzwi jego mieszkania co było dla niego kompletnym zaskoczeniem, bowiem mężczyzna był przekonany, iż nikt nie połączy jego osoby z dewastacją. Mężczyzna już we wstępnej rozmowie przyznał się do uszkodzenia ścian i sufitu w lokalu gastronomicznym. Po zatrzymaniu został przewieziony do siedziby KPP Tomaszów Mazowiecki gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za popełniony czy grozi mu kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook