Powrót do listyStrażacka wizyta w „Mechaniku”.

15 listopada, w piątek, kadetów klasy drugiej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odwiedził kadet Jakub Rudzki, absolwent klasy wojskowej szkoły, dziś słuchacz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Bycie strażakiem to nie tylko chęć niesienia pomocy innym, to przede wszystkim służba, która powinna być zarazem pasją. Bez całkowitego oddania się jej trudom i rygorom, trudno jest ją pełnić w należyty sposób. O tym co skłoniło go do wyboru takiego zawodu oraz co dała mu nauka w klasie wojskowej, opowiadał swoim młodszym kolegom kadet Jakub Rudzki słuchacz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu podczas spotkania, specjalnie w tym celu zorganizowanego w ramach promocji służb mundurowych.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook