Powrót do listyStypendia dla najzdolniejszych uczniów ZSP nr 1

Nasi uczniowie otrzymają stypendia z programu „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”

Miło nam przekazać informację dotyczącą laureatów III edycji programu stypendialnego „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”. W roku szkolnym 2020/2021 stypendium otrzymało 41 uczniów naszego Technikum a uczeń z najwyższą lokatą uplasował się na wysokiej 44 pozycji. Kwoty przyznanych uczniom stypendiów wynoszą trzy i cztery tysiące złotych.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 uczestniczy w programie od jego I edycji w roku szkolnym 2018/2019, kiedy to 96 uczniów otrzymało stypendium. W II edycji programu w roku szkolnym 2019/2020 za osiągnięcia uhonorowano 25 uczniów. W I i II edycji kwota przyznanego stypendium wynosiła 6 i 10 tysięcy złotych. Nadmienić musimy, że liczba stypendystów maleje z roku na rok, gdyż osoba która już uzyskała stypendium nie może ubiegać się o nie w kolejnej edycji. Tym bardziej cieszy nas tak duża liczba tegorocznych laureatów.
Projekt „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych. III edycja” realizowany przez Województwo Łódzkie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020 współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego skierowany jest do uczniów techników celem umożliwienia rozwoju edukacyjnego zdolnych uczniów,kształcących się w ogólnodostępnych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe w naszym województwie.
 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. T. Kościuszki w Tomaszowie Maz.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook