Powrót do listySukces uczennicy SP nr 14 w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Zuzanna Linowska uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego w Tomaszowie Mazowiecki zajęła III miejsce w XI Ogólnopolskiego Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Na etapie rejonowym Zuzanna zajęła II miejsce a I miejsce na etapie wojewódzkim. Sukces uczennicy ze SP nr 14 jest dużym osiągnięciem, ponieważ do tegorocznego konkursu przystąpiło 43. 234 uczniów z 3. 744 szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice w formacie A-3, jak najlepiej obrazującej konkursowe hasło.

Gala finałowa konkursu odbyła się w Warszawie 16.06.2021 r. Nagrody laureatom wręczał min. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda. Uczennicę do konkursu przygotowała Mirosława Płacheta.

 
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook