Powrót do listy„Świąteczna paczka dla tomaszowskiego Seniora”

Ponad 300 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzyma przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdą się m.in. produkty żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, a także artykuły chemiczne i słodycze. W tegoroczną zbiórkę włączyło się także Abstynenckie Stowarzyszenie Klubu Wzajemnej Pomocy ALA oraz firma Pepsico.

Paczki są przekazywane seniorom wskazanym przez organizacje pozarządowe zrzeszające osoby starsze z naszego miasta. Paczki przygotowywali uczniowie szkół podstawowych, którym serdecznie dziękujemy.  Natomiast ich rozdzielaniem zajęli się pracownicy Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook