Powrót do listyŚwiąteczny grudzień w Arenie Lodowej

Grudniowy kalendarz imprez i związanych z nimi atrakcji w Arenie Lodowej wypełniony jest po same bandy. Aż do Świąt Bożego Narodzenia w każdy weekend dostarczymy dużą dawkę pozytywnych emocji i niespodzianek.

 

Łyżwiarze też mają kalendarze

Pod hasłem „Arenowy kalendarz adwentowy” ukryliśmy konkurs dla naszych aktywnych internautów. Na profilu Facebook Areny Lodowej od 1 do 24 grudnia codziennie o godz. 15.00 będziemy odkrywać prezenty, które będziecie mieli okazję wygrać za wykonanie określonego zadania. Zadania konkursowe, choć będą zróżnicowane, podobnie jak nagrody, będą nawiązywać do Areny Lodowej oraz zbliżających się świąt. Więcej informacji znajduje się w regulaminie opublikowanym na stronie www.arenalodowa.pl

 

Ślizgawka z Mikołajem i Zimową Ambasadorką Areny

Z okazji Mikołajek w najbliższą niedzielę, 6 grudnia zapraszamy na ślizgawki w godzinach: 12:00, 15:00 i 18:00. Tego dnia nie tylko Mikołaj będzie rozdawał prezenty, ale sam też prezenty otrzyma. Dla każdego mężczyzny o imieniu Mikołaj czeka miły upominek, a każdy list do św. Mikołaja, który przyniesie ze sobą, odczytamy na głos. Spotkanie ze św. Mikołajem zaplanowane jest na godz. 18.00. O tej godzinie ślizgać będziemy się kwadrans dłużej w tej samej cenie. A wszystko po to byście zdążyli:

– nacieszyć się magią świąt w rytm Christmas Songs od Federalnego Biura Imprez;

– poznać Agnieszkę Kowalską – zwyciężczynię konkursu „Zostań Zimowym Ambasadorem Areny Sezonu 2020/2021” ;

– przekazać swój list do Św. Mikołaja;

– przejechać się w mikołajowym orszaku razem z innymi Ślizgawkowiczami;

– dostać pamiątkowy kubek i inne upominki od Św. Mikołaja za świąteczny strój;

– zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotolustrze.

Zachęcamy wszystkich do przebierania się i wspólnej zabawy. Wkrótce opublikujemy informacje na temat kolejnych, grudniowych wydarzeń.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook