Powrót do listySylwestrowe podsumowania i zimowe wyprzedaże Galerii Tomaszów

Za chwilę koniec 2021 roku, Sylwester, podsumowania i nowe postanowienia. Niezależnie od tego czy planujemy spędzić ostatni dzień tego roku w domu czy też szykujemy się na wielkie wyjście warto zajrzeć do Galerii Tomaszów i skorzystać z sylwestrowej oferty, a także zimowych wyprzedaży. W tym roku w centrum wiele się zadziało.  

W Galerii Tomaszów ruszyły zimowe wyprzedaże, to świetna okazja żeby zaopatrzyć się w to, czego Mikołaj nie dał rady podrzucić nam w Wigilię. Nie zapomnijmy też o dobrym przygotowaniu do radosnego wejścia w Nowy Rok 2022. Wszystko, czego nam potrzeba znajdziemy w szerokiej ofercie sklepów w galerii. Warto zajrzeć zarówno do salonów odzieżowych i obuwniczych, jak i skorzystać z innych ciekawych propozycji np. w zakresie wyposażenia i dekoracji domu. Okazje warto śledzić nie tylko na stronie internetowej i na Facebook’u, ale także na nowopowstałym profilu Galerii Tomaszów na Instagramie. 

Jako, że koniec roku to czas podsumowań warto spojrzeć jak wiele zadziało się w Galerii Tomaszów. Z zebranych danych wynika, że, mimo pandemii, galeria w 2021 działała pełną parą. W 2021 centrum odwiedziło blisko 2 040 000 osób. W porównaniu do 2020 to 22% więcej. Pojawiły się nowe sklepy – seasonal store marki Tatuum oraz Czas na Herbatę, zmieniła się też i powiększyła drogeria Rossmann. W tym roku ruszyła również nowa, ulepszona wersja aplikacji SEZAM 2.0, dzięki której przez cały rok można było otrzymywać nagrody za zakupy zrobione w galerii. W sumie wydaliśmy 942 nagród o łącznej wartości 26 042 zł.

Wiele uwagi poświęcono dbałości o bezpieczeństwo wszystkich klientów. Galeria otrzymała po raz kolejny certyfikat zapewniający o spełnianiu wszelkich norm bezpieczeństwa wymaganych w związku z pandemią Covid-19. Centrum stale dba o podnoszenie komfortu wszystkich odwiedzających. W tym celu uruchomiona została bezpłatna aplikacja sAPPort, dzięki której możemy uzyskać pomoc i dostęp do różnych udogodnień dla siebie i dla dzieci – od kompresora do kół, przez parasolkę po opaski „niezgubki” dla najmłodszych. Od tego roku wszyscy klienci mogą też korzystać z usług punktu informacyjnego.

Galeria aktywnie działa także na rzecz ochrony środowiska. „W pasiece obok galerii mieści się 5 uli, w których zamieszkują pszczoły znajdujące się pod naszą stałą opieką. W 2021 roku udało się nam zebrać aż 65 litrów własnego miodu i rozdać naszym klientom, kontrahentom oraz pracownikom sklepów. W ramach działań wspierających bioróżnorodność przy galerii stworzyliśmy również łąkę kwietną, którą na bieżąco pielęgnujemy.” – mówi Olga Wienicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

W 2022 Galeria Tomaszów szykuje wiele niespodzianek, które będzie można śledzić na stronie www oraz w social mediach. Jedną z nowości będzie otwarcie niebawem cukierni Kropka, która pojawi się przy wejściu do centrum od strony parkingu.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook