Powrót do listySylwia Kocerka brązowa medalistka mistrzostw świata odwiedziła uczniów Trójki

W dniu 19 października uczniowie Trójki wzięli udział w warsztatach sportowych z udziałem wyjątkowych gości. W I części spotkania, tzw. inspiracyjnej, mieli możliwość poznać osobiście Sylwię Kocerkę- zawodniczkę Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, Olimpijkę z Londynu, brązową medalistkę mistrzostw świata (2013 r) w czwórce podwójnej.
Zawodniczka opowiedziała o swojej karierze sportowej, udzielała odpowiedzi na pytania uczniów, motywowała do pracy nad sobą.

W części sportowej uczestnicy warsztatów sprawdzali swoje predyspozycje sportowe na specjalnie przygotowanych stacjach. Wszystkie działania koordynowali niezawodni nauczyciele wychowania fizycznego, Izabela Kolanko i Wiesław Żmuda.
Ogromne podziękowania.

     
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook