Powrót do listySzczepienia przeciw COVID-19 dla funkcjonariuszy służb mundurowych

25 marca br. rozpoczął się proces szczepień przeciw COVID-19 funkcjonariuszy służb mundurowych z terenu powiatu tomaszowskiego. Do grupy tej należą również strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim, którzy obok innych służb mundurowych są na pierwszej linii walki z pandemią.

Szczepienia realizowane są w przychodni przy Tomaszowskim Centrum Zdrowia z użyciem szczepionki AstraZeneca. 25 marca zaszczepiono 25 funkcjonariuszy z  Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz ochotników z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu. Dalsze szczepienia będą odbywały się w kolejno zgodnie z przyjętym harmonogramem szczepień.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook