Powrót do listySzczęśliwy finał poszukiwań nastolatki

19 sierpnia 2019 roku o godzinie 19:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 15-letniej dziewczyny. Zawiadomienie złożyła matka nastolatki zaniepokojona brakiem kontaktu z córką. Dziewczyna wyszła z domu około godziny 12:00, od tamtej pory nie nawiązała z nikim kontaktu i nie odbierała telefonu. Została odnaleziona przez policjantów.

Policjanci niezwłocznie wszczęli odpowiednie procedury. Pierwsze godziny poszukiwań skoncentrowane były między innymi na rozpoznaniu środowiska znajomych i przyjaciół 15-latki. Z uwagi na wiek zaginionej, policjanci brali pod uwagę różne wersje wydarzeń, które sukcesywnie były weryfikowane. Działania były dynamiczne i prowadzone wielotorowo. Ogłoszono alarm dla całej jednostki. Ogromne zaangażowanie policjantów zaowocowało wyznaczeniem konkretnego kierunku poszukiwań. Już po niespełna 3 godzinach kryminalni zauważyli nastolatkę siedzącą na ławce w jednym z parków. Całą i zdrową przekazali pod opiekę zespołu medycznego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook