Powrót do listySzkolenie elewów służby przygotowawczej

Elewi służby przygotowawczej szkolą się w 1. batalionie kawalerii powietrznej w Leźnicy Wielkiej. Szybko przyswajają wiedzę praktyczną, przekazywaną przez doświadczonych instruktorów jednostki.

Elewi przez cały okres szkolenia przygotowawczego, biorą udział w zajęciach, które w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Mieli zajęcia z taktyki, terenoznawstwa, atletyki terenowej, walki wręcz, orientacji w terenie itp. Pod koniec lipca złożą uroczystą przysięgę wojskową. Dodatkową motywacją do rzetelnej nauki przez elewów jest chęć przygotowania się do egzaminów. Zaliczony sprawdzian, kończący okres szkolenia specjalistycznego i całego turnusu służby przygotowawczej, pozwala na aplikowanie do służby, jako żołnierz zawodowy. Wielu z nich zadeklarowało, że chciałoby służyć w 25BKPow.

 Źródło: wojsko-polskie.pl/25bkpow/

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook