Powrót do listySzkolenie z zakresu dopalaczy …

W miniony piątek w MCK w Tomaszowie Maz. odbyło się szkolenie pt. „Młodzież i substancje psychoaktywne – diagnoza, profilaktyka i interwencja”. Poprowadził je Pan Jakub Rychter -certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Uczestnikom szkolenia zostały przedstawione najważniejsze informacje z zakresu dopalaczy oraz zwrócono szczególną uwagę na profilaktykę a zwłaszcza na zasady domowej profilaktyki.
Wiemy, że najlepszą alternatywa dla dopalaczy jest aktywność fizyczna, zdrowy tryb życia oraz rozwijanie swoich pasji dlatego zachęcamy szkoły do brania udziału w programach edukacyjnych tj. Trzymaj Formę, Bieg po zdrowie, Dopalaczom mówimy STOP – wybieramy zdrowie czy ARS – czyli jak dbać o miłość – prowadzonych przez PSSE.

Źródło: PSSE w Tomaszowie Mazowieckim

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook