Powrót do listySzperacze. Wistom ciągle ciekawi [film w środku]

Po ostatnim opublikowaniu przez nas filmu o Wistomie, do naszej redakcji zgłosili się kolejni twórcy. Tworzą filmiki z wypraw i zwiedzania opuszczonych, ciekawych miejsc. 

Adrian Kuta – mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, na co dzień zajmuję się programowaniem, a fotografia i filmowanie to jego wieloletnie hobby. Pewnego dnia pomyślał, że fajnie by było stworzyć jakiś filmik, którym mógłbym podzielić się z innymi. Wybór padł na odwiedzenie starych bunkrów i magazynów materiałów wybuchowych. I tak się zaczęło… Potem dołączyło do Adriana dwóch jego przyjaciół – Mateusz WizorSzymon Wałęsiak. Wspólnie założyli grupę na fb „Szperacze”.

Po odwiedzeniu zakładów chemicznych Wistom, bardzo szybko zaraziła nas chęć odwiedzania co raz to ciekawszych opuszczonych miejsc – mówią „Szperacze” – Filmy z odwiedzonych przez nas miejsc są już dostępne na naszej stronie/kanale.

Już wkrótce: noc w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym, świetnie zachowany ośrodek kolonijny. A w planach jeszcze wiele innych ciekawych miejsc do odwiedzenia.
Zresztą sami zobaczcie… 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook